ROYAL SUITES

İletişime Geçin

Proje Adı

Zümrüt Royal Suites

Daire Sayısı

3+1 180m² 14 Daire - 3+1 200m² 6 Kat teraslı Daire - 4+1 210m² 40 Daire Toplam 60 Daire

Oturum Alanı

3+1 180m² 3+1 200m² 4+1 210m² 

Başlama Tarihi

Kasım 2017

Bitiş Tarihi

2019 Nisan

Modern çizgisi, farklı plan alternatifleri ve zengin sosyal olanaklarıyla; 4 blokta, 3+1 ve 4+1 seçenekleri ile toplam 60 özel konut, sizleri bekliyor. Özenle seçilen kaliteli malzemelerle dizayn edilen, işlevselliğin ve fonksiyonelliğin göz önünde bulundurulduğu konutlar, içerisinde yaşamaktan mutluluk duyacağınız mekanlar sunuyor. Pratik bir ev yaşamı planlanarak tasarlanan konutlardan kendinize uygun seçeneği mutlaka bulacaksınız.


BURADA HER YERE YAKINSINIZ

İhtiyacınız olan her şey burada elinizin altında olacak. Geniş konforlu bahçe eğlenme ve dinlenme ihtiyaçlarınıza cevap verirken, şehir gürültüsünden uzak Altınşehir’in en gözde merkezi  lokasyonunda olması nedeniyle her ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

 

DOĞANIN TÜM RENKLERİ  ZÜMRÜT ROYAL SUİTES’DE BULUŞUYOR…

İlk bakışta tasarımı ile dikkat çeken peyzaj düzenlemesi; doğayı, hayatınızla buluşturuyor. Doğal ortamını aratmayan süs havuzları, geniş bahçesi ile yürüyüş yapabileceğiniz, doğayla iç içe günün stresinin atılabileceği kamelyalar; Royal Suites sakinlerine huzur veriyor.

 

İÇİNİZ RAHAT OLSUN GÜVENDESİNİZ..

365 gün boyunca 24 saat güvenlik olmasını sağlayacak güvenlikli bina girişleri. Gündüz çocuklarınız oyun alanlarının tadını çıkarırken aklınız onlarda kalmaz. Geceleri ise; evinizde huzurlu ve rahat uyur yeni güne enerji dolu uyanırsınız. Site giriş kontrol noktası, bloklara şifreli giriş, siz ve aileniz için dışarıdaki tehlikelerden uzak huzurlu bir yaşam konsepti yaratıyor.

 

LÜKS YAŞAM ALANINIZ HİZMETİNİZDE..

Dairenizin  bulunduğu bloğa girdiğiniz an sizi çekici bir lobi karşılayacak, yaşam kalitenizin yükseldiğini hissedeceksiniz. Royal Suites hayatınıza değer katıyor

 

ADIYAMAN’NIN MODERN YÜZÜNÜ İNŞA EDİYORUZ.

Royal Suites’de yer alan tüm konutlar, modern hayatın ihtiyaçları için tasarlandı. Heyecan verici cephe çizgileri, fonksiyonel ve estetik detaylarla donatılan iç mekanlarıyla, kusursuz kalitenin verdiği güven Royal Suites’le her adımda yanınızda

 

ÇOCUKLARINIZ İÇİN ÖZEL BİR DÜNYA

Site içerisinde bulunan açık ve kapalı oyun alanları, yaz-kış çocuklarınızın arkadaşlarıyla buluşmasını sağlayacak. Açık oyun alanlarında doyasıya güneşin tadını çıkarırlarken, gönüllerince eğlenecekler. Onların güvende olduğunu bildiğiniz için, siz de gönül rahatlığıyla kendinize zaman ayırabileceksiniz.

                                                                                 

KALİTELİ YAŞAM, DOĞRU BİR YATIRIM                                                                  

Doğru zamanda doğru yerde doğru yatırımı yapmak , kazanmanın en bilindik formülüdür. Royal Suites; merkezi lokasyonu, kalitesi ve güçlü marka değeriyle yine çok kazandıracak bir yatırım imkanı sunuyor. Aldığınız andan itibaren her geçen gün kazanmanın keyfini yaşayacaksınız

 

TÜM DETAYLARI DÜŞÜNÜLMÜŞ ÖZEL BİR HAYAT

Herşey yaşam kalitenizi artırmak için düşündük keyifle zaman geçirebilmeniz için tasarlanmış geniş bahçe ve daire içerinde teras , komşularınız ve arkadaşlarınızla buluşacağınız sıcak sohbetler yapabileceğiniz. Kat bahçeleri ile tüm detayları düşünülmüş özel bir hayat sizlere sunuluyor.