Zümrüt Diamond 2 (Sümerbank 2. Proje)

İletişime Geçin

ADIYAMAN ATATÜRK BULVARINA PARARLEL YENİSAYANİ (Sümerbank) MAHALLESİNİN YENİ SEMBOLÜ

Adıyaman’nın hareketli noktalarından biri olan Atatürk bulvarına pararlel olarak Bulvar lüksünde bulvar gürültüsünden uzak Bölgenin yeni sembolü olmaya aday Diamond 1 ve 2 projelerimiz Adıyamanda, geniş sosyal imkânları ile keyifli ve eğlenceli bir hayata ev sahipliği yapıyor. Zümrüt İnşaatın ilham verdiği yaşam stili ve her ayrıntısı ile Zümrüt Diamond, sizlere yatırım değeri yüksek, mutlu bir gelecek sunuyor. Sosyal olanakları ve hizmetleri ile Zümrüt Diamond öncelikle “Mutlu Ev Sahipleri” yaratmayı hedefliyor. Hayal ettiğiniz, beş yıldızlı bir tutkudan yola çıkarak tasarlanan büyülü bir dünyanın kapıları Zümrüt Diamond ile açılıyor.


Zümrüt Diamond da Sizi Bekleyen Sosyal Donatılar:


- Çocuk Oyun Alanları


- Basketbol Sahası


-Kapalı Otopark


- Zeminden Asansör


- Süs Havuzları


 - Giyinme Odaları


- Geniş Bina Lobisi


- Çocuk Oyun Odası


- Fitness Center


Şehrin Kalbindeki Zümrüt Diamond Lüksü

5100. m² inşaat alanına kurulu, 56 daireden oluşan 1. Etaptan sonra, 5000. m² inşaat alanına kurulu toplam 42 konuttan oluşan bu çok özel projenin tam kalbinde 1. Etap 6 ticari birim 2. Etap 6 ticari birim den oluşan ‘Zümrüt Diamond’ lüks ve konforun eşsiz buluşmasını farklı bir konsept ile sunuyor. Zümrüt Diamond, zengin peyzaj mimarisi ile gözünüze hitap etmenin yanı sıra artan değeri ile bir cazibe noktası olmaya aday bir proje olarak sunuluyor.


Zümrüt ile Keyifli Anlar

Zümrüt Diamond bizim hayalimiz, sizin beş yıldızlı tutkunuz! 

Proje genelinde sunduğumuz olanaklar ve hizmetler zincirinin en önemli misyonu ‘’ Mutlu Ev Sahipleri’’ yaratmak! Adıyaman’da Bölgesinin yeni logosu olmaya aday Zümrüt Diamond projesi geniş sosyal imkânları ile keyifli ve eğlenceli, yatırım değeri yüksek bir hayata ev sahipliği yapıyor.


Zümrüt ile Değerli Anlar

Yüksek standartlarda modern bir yaşam tarzı ile yoğun iş temposu içerisindeki sizlerin en kıymetli değerinin zaman olduğunu biliyoruz. Hayatın merkezinden uzaklaşmadan tüm ticaret ve eğlence merkezlerine yakın, trafik sıkıntısından uzak, Adıyaman’ın markalaşmış bölgesinde her türlü lüks hizmeti sunan projemiz ile yeni bir ayrıcalıklı yaşam sunuyoruz. Adıyaman’da Bölgesinin yeni logosu olmaya aday Zümrüt Diamond projesi geniş sosyal imkânları ile keyifli ve eğlenceli, yatırım değeri yüksek bir hayata ev sahipliği yapıyor.


Zümrüt ile Keyifli Dakikalar

Forma girmek, eğlenmek, sağlıklı yaşamak.. Şehrin kalbinde sağlıklı, mutlu ve heyecanlı bir dünya vaad ediyoruz. Diamond’da spora ara verdiğinizde, Zümrüt Diamond ile sizlere butik bir yaşam anlayışı sunarken, sporla eğlenceyi birleştiriyor.