Zümrüt Goldcity 3

İletişime Geçin

Zümrüt Goldcity 3

Zümrüt Goldcity 3, özel olarak tasarlanmış 2 blokta toplam 24 daireden oluşuyor. Projede yer alan tüm daireler, özenle düşünülmüş mimari detaylarıyla, Zümrüt İnşaat kalitesini sunuyor. Projede 200 m2 4+1, 250 m2 5+1 dublex daireler farklı ihtiyaçlara göre seçenekler sunuyor. Optimum metrekare kullanım alanı düşünülerek planlanan dairelerde, ferahlık ve fonksiyonellik ön planda tutuluyor. Şehrin karmaşasından uzak kusursuz bir yaşam hayali, Zümrüt Goldcity ’de gerçek oluyor.
Zümrüt Goldcity, çocuk oyun alanları, süs havuzları, kapalı ve açık otoparklar, geniş lobiler ve güvenli site yaşamı ile yeni bir dünya yaratarak aynı zamanda eşsiz bir yatırım değeri de sunuyor.

BURADA HERŞEY SİZE ÖZEL

Ferah ve yaşam kalitesi yüksek yapılardan oluşan ve özenle planlanmış bir mimariye sahip olan Zümrüt Goldcity' de kendi dünyanızı yeniden inşaa edeceksiniz.

ZÜMRÜT GOLDCITY İLE HUZURLU BİR GELECEK

Şehrin tüm olumsuzluklarını dışarıda bırakabileceğiniz bir hayat inşaa ediliyor.

AİLENİZLE DOYUMSUZ TATLAR

Evinizin özenle tasarlanmış mutfağında yemek yapmakta, yemek yemekte Zümrüt Goldcity’ de daha keyifli. 

KULLANIŞLI MEKANLAR

İç mekanlarda kayıp alanları azaltmaya özen gösteren mimarisi ve akıllı kat planlarıyla Zümrüt Goldcity' de daireler daha kullanışlı hale geliyor.

NEDEN ZÜMRÜT İNŞAAT ?

İyi bir yatırım, iyi bir yaşam...

Bölgeye değer kazandıran, her yeni proje ile sürekli gelişen Zümrüt İnşaat; Goldcity projesi ile birlikte gayrimenkul pazarının zirvesine yaklaşıyor.